Jak działa Google?

Dodane: 29-07-2014 10:14
Jak działa Google? Wyszukiwarka Google za każdym razem jeśli wpiszemy słowa kluczowe to pokazuje ilość stron zawierającą podane wyszukiwane słowa. Oczywiście chodzi o słowa kluczowe znajdujące się na bezpośrednio stronach lub w linkach prowadzących do tych stron aczkolwiek tylko tych, które Google przechowuje w swoim indexie. Jakiś...Wyszukiwarka Google za każdym razem jeśli wpiszemy słowa kluczowe to pokazuje ilość stron zawierającą podane wyszukiwane słowa. Oczywiście chodzi o słowa kluczowe znajdujące się na bezpośrednio stronach lub w linkach prowadzących do tych stron aczkolwiek tylko tych, które Google przechowuje w swoim indexie.

Jakiś czas temu zastanawiałem się jak wiele z tych tysięcy a nawet milionów stron są rzeczywiście stronami z informacjami a ile z nich to tylko różnego rodzaju zaplecza i strony służce w taki czy inny sposób pozycjonowaniu lub promocji innych stron.

Najprostszy przykład takie katalogi - z definicji są to strony służące promowaniu a właściwie to linkowaniu innych stron. Z tego właśnie względu w katalogach pojawia się bardzo dużo różnych słów kluczowych. Duża część katalogów jakie istnieją gdzieś w sieci w ogóle nie jest uwzględniana w indexie i wyszukiwaniu. Stanowią śmietnik służący jedynie pozycjonowaniu.

Wyjątkiem od tego są katalogi tematyczne i regionalne. Te pierwsze służą do gromadzenia informacji o stronach z bardzo konkretnej branży, ułatwiają wyszukiwanie informacji. Natomiast katalogi regionalne pomagają w odnajdywaniu firm i instytucji w określonych miastach lub regionach. pozycjonowanie rybnik
Wpis inspirowany jest również pozycjonowanie stron katowice
Polecam również pozycjonowanie stron katowice
Oprócz tego mogę jeszcze odesłać do: pozycjonowanie stron katowice - moim zdaniem są to całkiem pomocne materiały.
Oprócz tego mogę jeszcze odesłać do: pozycjonowanie rybnik - moim zdaniem są to całkiem pomocne materiały.


© 2019 http://doradztwoprawneadwokat.waw.pl/